Cyberpunk 2020 2092 (Mars)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyberpunk 2020 2092 (Mars)

Szerepjáték a sötét jövőben. Felhőkarcoló-erődjeikből multinacionális cégek irányítják a világot, akaratuknak kibernetizált zsoldosok hada szerez érvényt. A lepusztult városi vadon utcáin Booster-bandák gyilkolnak és fosztogatnak.
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vadászklub (denveri) BBS (Chat)

Go down 
+3
Prime Bullet
Cyber Zombie
Jose Vasquez Vergara
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Jake Tyler
Fixer
Jake Tyler


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jun. 28.
Age : 31

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 6 EmptyPént. 29 Okt. 2010, 1:58 pm

Ha médiára váltasz, akkor betudlak mesélni a játékba is, ha van hozzá kedved. Úgy is egy olyan személyt kerestem, aki a híreket közli, mert gondolkoztam egy olyanban, hogy csinálhatnánk egy média topicot, amiben a megtörtént eseményeket lehetne leírni. Mondjuk egy játékosokkal megtörtént történetet. Olyan lenne, mint egy archívum, csak így nyomon lehetne követni a városban történő eseményeket. Nem azt mondom, hogy mindent meg kellene írnod, csak amelyik kalandban részt vettél, a többit én írnám hozzá, meg majd a következő mesélők. Mintha egy szennylap lenne.

Sajnos keveset beszélek Genyóval, így a kérdésedre nem tudok választ adni, mert ez még nem került szóba.
Vissza az elejére Go down
Jose Vasquez Vergara
Admin
Jose Vasquez Vergara


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2010. Jan. 20.

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 6 EmptySzomb. 25 Dec. 2010, 1:01 pm

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 6 Santa-sleigh

Nyugodalmas és békés ünnepeket mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
https://cyberpunk.hungarianforum.net
 
Vadászklub (denveri) BBS (Chat)
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk 2020 2092 (Mars) :: OoC ~ játékon kívül :: Vendégkönyv & Chatfórum-
Ugrás: