Cyberpunk 2020 2092 (Mars)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyberpunk 2020 2092 (Mars)

Szerepjáték a sötét jövőben. Felhőkarcoló-erődjeikből multinacionális cégek irányítják a világot, akaratuknak kibernetizált zsoldosok hada szerez érvényt. A lepusztult városi vadon utcáin Booster-bandák gyilkolnak és fosztogatnak.
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vadászklub (denveri) BBS (Chat)

Go down 
+3
Prime Bullet
Cyber Zombie
Jose Vasquez Vergara
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 2:14 pm

Üdv mindenkinek! Smile

király a fórum ,szeretnék becsatlakozzni a mostani küldetéshez de gondoltam először ide írok inkább cheers amúgy Jose ismer már szóvval (AVP oldal)Very Happy

Ajánlok egy kis gamet ha már itt vagyok: Deus Ex(Cyberpunk világot dolgozz fel)

A Földön egy veszélyes vírus szabadul el. Az ENSZ terroristaellenes szervezete, a UNATCO próbál rendet tartani, miközben az ellenanyag elosztása is az ő kezükben van. Hősünk a szervezet tagjaként csatlakozik a terroristaellenes harchoz. Az alapötlet nem biztos, hogy a legeredetibb, de annyira fordulatos és izgalmas, hogy szinte biztosan a monitor elé szegezi a játékost. A cselekmény elsősorban párbeszédeken keresztül halad előre, ezeket a játék saját motorja mutatja külső nézetből. Bizonyos helyzetekben több különféle válaszból választhatunk és ez befolyásolhatja, hogy mi történik később. Ez egyedülálló az akciójátékok között.
Aki játszott a System Shock 2-vel, annak gyorsan ismerős lesz a Deus Ex. Nem véletlen, hiszen a tervező ugyanaz: Warren Specter. A Deus Ex bár első személyű lövöldözős játék, nem csak az akción van a hangsúly, fontos szerep jut a karakterfejlesztésnek és a rejtvényeknek is.

Karakterünk tuningolására 3 mód van. Az első a fegyverek és a felszerelés. Az átlag akciójátékoknál jóval többféle van ezekből. Egy kis ízelítő a különböző tárgyakból és fegyverekből: pisztoly, géppisztoly, távcsöves puska, plasma fegyver, könnygáz gránát, tolvajkulcs, elsősegély doboz, elektronikus tolvajkulcs, nanokulcs, EMP gránát (robotok ellen). A fegyvereket különböző módosító upgrade-ekkel fejleszthetjük is, ezekkel javíthatjuk a fegyver lőtávját, pontosságát, csökkenthetjük a visszarúgás mértékét és növelhetjük a tár méretét.

A következő karakterfejlesztési lehetőség a képességek javítása. A játék során tapasztalati pontokat gyűjthetünk, amelyeket a képességek fejlesztésére költhetünk. Ily módon egyre jobbak lehetünk a különböző fegyverek kezelésében, az úszásban, a zárak és a computer rendszerek feltörésében.

Az utolsó fejlesztési vonal a nanotechnológiák beépítése. Ehhez speciális nano-implant tárolókat kell találnunk, amelyeket aztán egy egészségügyi robot be tud ültetni a szervezetünkbe. Ezek a nano-implantok érdekes képességekkel ruházzák fel emberünket. Néhány implant a sok közül: világítás a szemmel, beépített kommunikációs rendszer, ellenségfelismerő rendszer, öngyógyító implant. A beépített implantok speciális upgrade dobozokkal fejleszthetőek is.

A 3 szintű karakterfejlesztés nagyon élvezetessé teszi a játékot, hiszen a játékos mindig várja a következő képességet, vagy a következő jó cuccot.

Nagyon jó újítás, hogy a fegyverekkel ezúttal céloznunk is kell. A megjelenő célkereszt egyre


szűkül, ahogy egy célponton tartjuk, minél kisebb a kereszt, annál pontosabb a lövés. Hiába céloztunk be azonban egy ellenfelet tökéletesen, ha az adott fegyverrel gyenge a képességünk könnyen lehet, hogy így is elhibázzuk. A távcsöves puska esetében ez úgy működik, hogy a távcsőbe nézve nem túl könnyű a célon tartani a fegyvert.

A helyszínek sajnos elég tipikusak, ezúttal is katonai bázisokon, titkos laborokban és külvárosi bérházakban kell tekeregnünk. A játékból persze nem hiányozhatnak a ládák és szellőzőcsövek sem. A szintek azért jól vannak megtervezve, a játékos maga választhatja meg merre megy. Sok esetben többféle útvonalon haladva is elérhetjük célunkat, ami jól jön, ha egy-egy helyen nem tudunk továbbjutni. Ennek elenére van néhány pálya ahol rendkívül nehéz megtalálni a helyes utat.
A játék az Unreal grafikus motorját használja, ennek megfelelően a grafika szép, de a textúrák minősége nem éri el az Unreal színvonalat. Érthetetlen viszont, hogy mitől ilyen lassú a program, Celeron 433-as processzoron, 128 Mega rammal és Voodoo3 kártyával 640x480-as felbontásra kellett vennem a programot, de sok ellenség esetén még így is belassult néha.

A hangok és a zene nagyon jól sikerültek. Szinte mindenhol hallhatunk háttérzajokat, az ellenségek beszélgetése és léptei gyakran elárulják jelenlétüket. A zene nem zavaró, mégis kellemes aláfestése a játéknak.

A Deus Ex egy komplex akció-kaland játék, néhány hibája eltörpül a történet és a karakterfejlesztés brilliáns ötvözése mellett.

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Image6

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Image4

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Image3

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Image1

A játéknak amúgy van folytatássa és azt is ismertetem a következőkben.
Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
Valentina Warwick
Konzolcowboy
Valentina Warwick


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2010. Jan. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Metaverzum

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 4:20 pm

Én is visszatértem a kellemes hétvége után, Veszprémben tivornyáztam két koncerten is tegnap.

Üdv itt! Smile:clap2:

Nagyon kedvcsináló kis ismertető, amúgy is terveztem már a Deus Exet éééés iiigen, a System Shock iiisteni volt. Smile
Vissza az elejére Go down
http://cyber-library.co.cc
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 6:12 pm

milyen koncikon voltál? Twisted Evil System Shock is menő egy game Very Happy DX2 is jó szerintem és már a 3 at nagyon várom...a DX3 ról egy kis ízelítő:https://www.youtube.com/watch?v=QDJ7-OUPMto
Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 6:19 pm

Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
Alex Denton
Olvasó
Alex Denton


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Belváros
Üzenőláda : "A.D.:Kis idő és a gazembereknek sem kellenek majd vadászgépek...
S.B.:Kis idő?...Kis idő az élet!.."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 6:42 pm

Sziasztok!
Remélem senki sem haragszik hogy én is beregeltem. Rolling Eyes

Alex vagyok,JC tesója az életben is és nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen ez a fórum! Nekem nagyon tetszik... bounce jocolor
Meg a giffek is jópofák!!

:deathmetal:

Remélem mindenkivel sikerül majd jó barátságot kötnöm. Angel
Vissza az elejére Go down
Valentina Warwick
Konzolcowboy
Valentina Warwick


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2010. Jan. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Metaverzum

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 7:15 pm

Üdv itt neked is! Smile

Minnél többen vagyunk annál jobb!

Koncert : Semmi Komoly illetve Liberal Youth volt a téma Wink
Vissza az elejére Go down
http://cyber-library.co.cc
Alex Denton
Olvasó
Alex Denton


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Belváros
Üzenőláda : "A.D.:Kis idő és a gazembereknek sem kellenek majd vadászgépek...
S.B.:Kis idő?...Kis idő az élet!.."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 7:19 pm

De jó neked hogy voltál koncikon! Very Happy
Én már vagy ezer éve nem voltam buliba...De jó hogy megemlítetted mert akkor majd én is betervezek egyet Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cyber Zombie
Csapos
Cyber Zombie


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2010. Jan. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Cyber Pokol kapujában
Üzenőláda : Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc!

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 9:03 pm

JC Denton írta:
Üdv mindenkinek! Smile

Király a fórum ,szeretnék becsatlakozni a mostani küldetéshez de gondoltam először ide írok inkább cheers amúgy Jose ismer már szóvval (AVP oldal)Very Happy

Hali

Először is üdv az újaknak :headbang: , osztán mindenkinek kiosztottam a kezdő besorolását amikor kialakul a végső identitástudatotok akkor átkerültök azokba a csoportokba.
Reméljük jól fogjátok érezni magatokat.

Más téma sajnos hozzám A Család című kalandba már nem tud senki becsatlakozni (kivételt képez valami frenetikus és fenomenális ötlet előtörténet ami "meglágyítja" a szívemet) ki kell várni a következő mesémet ami 2-3 hónap múlva fog előreláthatólag indulni attól függően hogyan haladnak a fiuk a mostanival.

Ám nem kell csüggedni van még elméletben két aktív mesélőnk ér őket is megkeresni (PM, Email) és mesét kérni tőlük, csak nem sértődnek meg ha már mesélők.


Szabad Mesélőink:

- Joe Steelerman
- Jarek Wislaw
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 9:23 pm

Nem baj egyszer csak lesz valami feladatom Daemon

Addig legalább megismerem a tagokat is :threaten:
Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
Alex Denton
Olvasó
Alex Denton


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Belváros
Üzenőláda : "A.D.:Kis idő és a gazembereknek sem kellenek majd vadászgépek...
S.B.:Kis idő?...Kis idő az élet!.."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 9:27 pm

Hello!

Ezt azt jelenti hogy mondjuk szabadon nem írhatunk a városban?..Mondjuk magánküldetés vagy amit mi kitalálunk?...Lehet hülye kérdés de jogos Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 9:28 pm

Valentina Warwick írta:
Üdv itt neked is! Smile

Minnél többen vagyunk annál jobb!

Koncert : Semmi Komoly illetve Liberal Youth volt a téma Wink

Jó az Very Happy

És kinek mi a kedvenc zene előadója?kíváncsi vagyok rá Twisted Evil
Amúgy tök jó a képed ami kinn van menő pirat

Neked melyik a kedvenc filmed?(inkább átfogalmazom úgy hogy nektek ) :rocker:
Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
Cyber Zombie
Csapos
Cyber Zombie


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2010. Jan. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Cyber Pokol kapujában
Üzenőláda : Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc!

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyHétf. 15 Márc. 2010, 9:55 pm

Alex Denton írta:
Hello!

Ezt azt jelenti hogy mondjuk szabadon nem írhatunk a városban?..Mondjuk magánküldetés vagy amit mi kitalálunk?...Lehet hülye kérdés de jogos Twisted Evil

Hali

A kérdés jogos és a válasz IGEN lehet úgynevezett SZABADJÁTÉKOT folytatni az IC Játéktérben minden további nélkül (természetesen valamiféle karaktert azért szeretnénk látni, hogy ki is mi is vagy "pontosan" :headbang: ) írhattok és játszhattok minden további nélkül a városban Mesélő nélkül is JK-Jk interakciók. Személy szerint arra céloztam, hogy Én mint Mesélő nem vállalok jelenleg újabb karaktereknek történetszál gombolyítást, de vannak még szabad mesélőink mint írtam, ha esetleg Mesélős játékra vágynátok :rockout:
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Jose Vasquez Vergara
Admin
Jose Vasquez Vergara


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2010. Jan. 20.

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 16 Márc. 2010, 11:48 am

2010 Március. 16.

  • Jarek Wislaw

  • Joe Steelerman

  • Cyber Zombie (Jelenleg megtelt csapattal sorry)

  • JC Denton


Tiszteletem minden Tagnak mint látható újabb személlyel bővült az aktív Mesélők tábora. Remélem mindenki megtalálja a neki tetsző stílusban mesélő Kalandmestert. Különbözőek vagyunk de ez pont jó így nem tudjuk mindenki igényét kielégíteni de azért törekszünk rá. Kellemes időtöltést mindenkinek.

:headbang: :headbang: :headbang:

Csaposok, Mesélők, Kalandmesterek nyugodtan hírdessetek meg bármilyen apró eseményt / mesét / kalandot vagy csak szimpla helyzetet ha van erőtök hozzá, mert lehet, hogy lennének rá érdeklődő Játékosok.

:handshake: :handshake: :handshake:
Vissza az elejére Go down
https://cyberpunk.hungarianforum.net
Alex Denton
Olvasó
Alex Denton


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Belváros
Üzenőláda : "A.D.:Kis idő és a gazembereknek sem kellenek majd vadászgépek...
S.B.:Kis idő?...Kis idő az élet!.."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 16 Márc. 2010, 5:34 pm

Köszi Cyber Zombie Laughing

Nyugi a karakteremet fogod látni az biztos. cyclops
flower
Vissza az elejére Go down
Cyber Zombie
Csapos
Cyber Zombie


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2010. Jan. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Cyber Pokol kapujában
Üzenőláda : Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc!

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 16 Márc. 2010, 5:38 pm

Alex Denton írta:
Köszi Cyber Zombie Laughing

Nyugi a karakteremet fogod látni az biztos. cyclops
flower

Ave

Igazán nincs mit :headbang:

Más
BarbieRambie ha vagy légyszíves üss rám Skypen mert folytatnám az Armeggenyó átküldését
Daemon
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 16 Márc. 2010, 8:18 pm

Egy kérdés mint friss mesélő kérdem az itteni tapasztaltoktól hogyha szeretnék egy történetet kreálni,azt beírhatom a mesélői megbeszélések topicba?gondolom van pár kritérium erősen olvasok vissza de ha tudtok segíteni akkor azt megköszönném hogy belerázkódjak.(van előképzetésgem mesélői téren más fórumokból gondoltam jó ha tudjátok persze azok más fajta fórumok.Sci-fi St,és Avp témakörben mozognak.De van pár történetem amit majd szeretnék itt is alkalmazzni ha persze lehetséges. Wink
Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
Jose Vasquez Vergara
Admin
Jose Vasquez Vergara


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2010. Jan. 20.

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 16 Márc. 2010, 9:55 pm

Hali

A félreértések elkerülése végett nem azért szoktam ajánlani az új tagoknak akik nem ismerik a Cyberpunk 2020 Alapkönyvet, hogy szabályokat magoljanak és tanuljanak hanem azért, hogy ráérezzenek a cyberpunk hangulatra életérzésre, mivel rengeteg látványos kis hangulatkeltő írás található az alapkönyvben egyáltalán nem egy száraz sótlan szabályhalmaz valami :woohoo: Akár összevissza is lehet olvasni ahogy kedve tartja az embernek....
Vissza az elejére Go down
https://cyberpunk.hungarianforum.net
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 16 Márc. 2010, 10:08 pm

Tisztában vagyok párat olvastam is és otthon is megvan asszem... cheers én legalábbis szeretem de azzért igazán kiadhatnának Cyberpunk könyv újdonságot is kíváncsi lennék rá.Csak én a történeteimet kb arra építeném ,persze megborsozva némi saját dologgal is ha megfelel persze.
Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
Cyber Zombie
Csapos
Cyber Zombie


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2010. Jan. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Cyber Pokol kapujában
Üzenőláda : Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc!

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 16 Márc. 2010, 11:03 pm

JC Denton írta:
Egy kérdés mint friss mesélő kérdem az itteni tapasztaltoktól hogyha szeretnék egy történetet kreálni,azt beírhatom a mesélői megbeszélések topicba?gondolom van pár kritérium erősen olvasok vissza de ha tudtok segíteni akkor azt megköszönném hogy belerázkódjak.(van előképzetésgem mesélői téren más fórumokból gondoltam jó ha tudjátok persze azok más fajta fórumok.Sci-fi St,és Avp témakörben mozognak.De van pár történetem amit majd szeretnék itt is alkalmazzni ha persze lehetséges. Wink

Ave

Hát akkor jöjjenek a saját személyes tapasztalataim, természetesen ezek nem szentírás de nekem bejönnek.
Egy-egy mesét kalandot szösszenetet érdemes meghirdetni mind a Mesélői megbeszélések topicban mind itt a BBS Chaten ha több helyen kint van nem siklik el felette senki. A "hirdetésben" érdemes leírnod azt amit jó ha tudnak a karakterek mind a mesélési stílusodról mind az általad felállított korlátokról (pl nem akarsz terminátoroknak mesélni, esetleg egyes képességeket korlátozhatsz is nem akarsz 10-es Pisztolyok vagy Lőfegyverek képességgel rendelkező mesterlövész golyóvirtouzókat látni a jelentkezők között) így elkerülheted a félreértéseket, valamint adhatsz előzetes infókat amik körül a történet bonyolódik.
Kezdetben 1-4 Játékos terelgetését tudom ajánlani bár az ideális talán a 2 JK néha még így is akadozóvá válhat a történet, valamint tudom ajánlani a kötött reagsorrend elfelejtését a Játékosok ahogy idejük engedik reagáljanak a történtekre ne egymásra várakozzanak.
A lényeg, hogy megteremts egyfajta cyberpunk légkört-hangulatot a játékosoknak amiket át tudnak érezni és élvezettel vetik bele magukat a játékba. Minél több mindent írzs le nekik, minnél több mindent láttatsz velük, minnél inger és információ gazdagabb egy-egy postod annál többmindenre tudnak sziporkázva reagolni válaszolni.
Az egyes Mesélőket nem kívánjuk megkötni mindenki úgy mesél a cyberpunk műfajon belűl ahogy neki tetszik a lényeg, hogy a Játékosok jól érezzék magukat és élvezzék a játékot (természetesen a világ leigázását és megmentést valamint kormányok és megacégek megdöntését azért hanyagoljuk ha lehet) :headbang:

Kedvenc zene: Type O Negative October Rust :headbang:

Kedvenc film: Szárnyas Fejvadász és Aliens A Bolygó Neve Halál mi más :ufobefott:
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Valentina Warwick
Konzolcowboy
Valentina Warwick


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2010. Jan. 29.
Age : 33
Tartózkodási hely : Metaverzum

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptySzer. 17 Márc. 2010, 12:45 am

Kedvenc zenéből nagyon-nagyon sok van, mert zenei stílusból is elég széles skálán mozgok, de a mostani kedvencem a The Cure. Nem tudom megunni. Igaz, a brit fiatalok eléggé melankólikus időszakában termelődött ki ez a muzsika, de nagyon izgalmas zene.

Filmben nálam is a Szárnyas fejvadász, aztán Johnny Mnemonic is a ringben van, illetve ha nem cyberpunk akkor a Harcosok Klubja illetve bármikor elfetrengek egy Monty Python részen Smile


A hozzászólást Valentina Warwick összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 19 Márc. 2010, 12:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://cyber-library.co.cc
JC Denton
Csapos
JC Denton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Mar. 15.
Age : 32
Üzenőláda : "We have grown, but there is still much to be done. Many live in the darkness that must be shown the way. For it is the dawning of a new day."

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptySzer. 17 Márc. 2010, 12:03 pm

Köszönöm ez tényleg hasznos volt igyekszem majd ezekre törekedni.

Smile

Az Aliens az nagyon jó film lett,és abból maga az összes film tetszik vagy vannak azzért abból is amit másképp látsz?

A The Cure nem akarok hazudni de hasonló mint a Depeche Mode zenéje nem?{bár csak a melankólikus része igaz}

Type O Negative October Rust az is jó együttes bár őket nem annyira ismerem de felkeltetted az érdeklődésem -e felől is.

Köszi a válaszokat!

:rocker: :rocker:
Vissza az elejére Go down
http://startrekinfutur.ucoz.com/forum/
Cyber Zombie
Csapos
Cyber Zombie


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2010. Jan. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Cyber Pokol kapujában
Üzenőláda : Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc!

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyCsüt. 18 Márc. 2010, 2:00 pm

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Coc_le10

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Coc_vs10
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Prime Bullet
Zsaru
Prime Bullet


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 45
Tartózkodási hely : Beijing
Karakterlap : Prime Bullet

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyPént. 19 Márc. 2010, 10:02 am

Kezdek kicsit megkattanni… végtelen unalmamaban végignéztem az új Doctor Who 4 évadát, az Outer Limits első két évadját, lazításként Duck Dodgers részeket nézek és esténként Frederik Pohl-t olvasok.
Észrevettem, hogy ha tükörbe nézek akkor a tükörképem nem pont ugyanazt csinálja, amit én, illetve hogy van egy borzasztó kicsi fekete lyuk a pénztárcám mélyén, ami most már a lakáskulcsomat elnyelte.

Űrbárány gyalogság, Brian élete, Kilencedik Kapu és Forbidden World (a”zs” kategóriás Alien klónok közül).
AC/DC, Hammerfall, Billy Idol meg persze a Dolly Roll.
Vissza az elejére Go down
Jose Vasquez Vergara
Admin
Jose Vasquez Vergara


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2010. Jan. 20.

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyPént. 19 Márc. 2010, 10:31 pm

Sziasztok

Nos kicsit felszívódok mivel ünnepnap van ma "asztali" Cyberpunk 2020 kifulladásig :headbang: :headbang: :headbang:
Vissza az elejére Go down
https://cyberpunk.hungarianforum.net
Cyber Zombie
Csapos
Cyber Zombie


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2010. Jan. 20.
Age : 47
Tartózkodási hely : Cyber Pokol kapujában
Üzenőláda : Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc! Dominájé! Sicc!

Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 EmptyKedd 23 Márc. 2010, 9:59 am

Prime Bullet írta:
Kezdek kicsit megkattanni… végtelen unalmamaban végignéztem az új Doctor Who 4 évadát, az Outer Limits első két évadját, lazításként Duck Dodgers részeket nézek és esténként Frederik Pohl-t olvasok.
Észrevettem, hogy ha tükörbe nézek akkor a tükörképem nem pont ugyanazt csinálja, amit én, illetve hogy van egy borzasztó kicsi fekete lyuk a pénztárcám mélyén, ami most már a lakáskulcsomat elnyelte.

Űrbárány gyalogság, Brian élete, Kilencedik Kapu és Forbidden World (a”zs” kategóriás Alien klónok közül).
AC/DC, Hammerfall, Billy Idol meg persze a Dolly Roll.

Hali

Prime legalább volt rá időd, hogy megnézd őket :ninja: amúgy meg ne bánkódj az elmebaj nem érdem csak egy állapot :headbang: veheted úgy is, hogy létezésed magasabb szintjére léptél :clap2:

Más
A végére a nap "jó híre" bár egyes egyedül vagyunk a kategóriában ellenben az ELSŐK vagyunk :headbang:

Link: http://www.hungarianforum.net/hu/roleplay-forums/futurist-science-fiction-33.htm
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Ajánlott tartalom





Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászklub (denveri) BBS (Chat)   Vadászklub (denveri) BBS (Chat) - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vadászklub (denveri) BBS (Chat)
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk 2020 2092 (Mars) :: OoC ~ játékon kívül :: Vendégkönyv & Chatfórum-
Ugrás: